فیاب اندرسون رودز آمریکا مدل PMR III

فیاب اندرسون رودز آمریکا مدل PMR III یکی از جدیدترین ابزارهای کاوش استثنایی این شرکت است. این فیاب همان قابلیت ها و قدرت PMR II را دارا می باشد، اما اتصال یک تیوب دوم به ترکیب دستگاه، قدرت و دقت بیشتری را به آن اهدا می کند. به همین دلایل آزمایش ها نشان داده است که این فیاب سریع ترین، قدرتمندترین و عمیق ترین کاوشگر تولید شده در سالیان اخیر است. در ادامه مطلب با معرفی بیشتر دستگاه کنار ما باشید.

قابل استفاده توسط هر کاوشگری

برخی از فیاب ها به دلیل پیچیدگی و نچسب بودن راه اندزی و تنظیمات جستجو، فقط قابل استفاده توسط حرفه ای ها است. در غیر اینصورت افراد تازه کار نمی توانند در کاوش موفق باشند. فیاب PMR III از شرکت اندرسون رودز چنین نیست، یعنی چون تنظیمات آن ساده و منوی کاربری آن به راحتی در دسترس است، هر فردی می تواند به راحتی با این محصول به اکشتاف مشغول شود.

مشخصات کلیدی:

  • دارای 10 متر عمق کاوش
  • پوشش فاصله 700 متری
  • حساسیت بالا
  • کاوش انواع فات
  • سبک و حمل ساده

روش کار

برای استفاده از این محصول نیاز به کار عجیب و غریبی نیست. ابتدا باید مشخص کنید که می خواهید چه فی را کاوش کنید، سپس قطعه ای از ف مورد نظر را داخل خشاب دستگاه خواهید گذاشت. فیاب با توجه به ف داخل خشاب، به جستجو خواهد پرداخت. برای مثال اگر قطعه ای از نقره را در خشاب بگذارید، دستگاه فقط بر روی نقره تمرکز می کند.

کاوش متنوع و قدرتمند

این فیاب دارای دسته های فیبر بوردی 24 اینچی می باشد و این به همان اندازه دسته های PMR II می باشد. اما اما حساسیت و دقت در سری PMR III افزایش یافته است. PMR-III می تواند برای طلا ، نقره ، الماس ، مس ، پول ، سرب ، جیوه و سایر فات و مواد معدنی نیز به کار برود.

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات  : @zarshenas577

تعمیرات ،خرید و فروش فیاب و طلایاب : 09197977577


فروش فیاب شارک33000در تهران09197977377

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


رباعی انتظار رحیق Justin فرش ایرانی سفارش گردنبند پلاک اسم وبلاگ شخصي فاطمه واحدي نیمه سوم شهریور... آژانس مسافرتی عَدَم